Jak wyglada praca strazaka

Praca niebezpieczne dla młodych pracowników

Niektóre zadania przynieść na więcej kradzieży i przemocy niż inne. Zatłoczone, środowisk wysokiego stresu, jak duże szpitale, są głównymi obszarami napadów i kradzieży.

Zawody w U. S., z wysokimi ofiar zabójstw:

Zawód ofiary – Średnia roczna liczba

Sprzedaży – 327

Kadra zarządzająca / Kierownictwo – 154

rejestracja pacjentów online

Law Enforcement – 69

Ochrona – 60

Taksówkarz – 74

Kierowca ciężarówki – 25

Przemoc niezakończony zgonem jest wysoka dla pielęgniarek, policjantów, poprawki oficerów, nauczycieli szkół średnich, pracownicy służby zdrowia psychicznego (I okazało się, że się na własnej skórze), personel baru, kierowców autobusów, fast food, robotników i robotnic sklep spożywczy stacji benzynowej.

stacje benzynowe, restauracje fast food i sklepów convenience są atrakcyjnym celem dla złodziei. Okresy najbardziej narażone są w godzinach porannych podczas otwierania i późno w nocy podczas zamykania . Jeśli restauracja fast food czy wygody sklep jest w pobliżu głównej autostrady, to jest ona dostępna na szybkie dostać-do-away.

Jeśli jesteś klientem na stacji benzynowej lub w sklepie spożywczym, a jakiś facet jest w bardzo napięta i rozglądając się bardziej niż normalnie, to może być dobry czas na opuszczenie domu lub szukać schronienia. Kolejny zły znak jest dwóch facetów wchodzących i jeden stały przy drzwiach. Jest to czas, aby utwory, szybko.

Często napady są wykonywane przez lub zorganizowany przez byłego pracownika. W jednym przypadku pracownik był na czarno, kobieta strażak, pracujący na stacji benzynowej. Zawsze po prostu stało się pracować podczas napadów. Okazało się, że dwa zadania nie były wystarczające, aby wspierać swój nałóg hazardu. Jeśli jesteś właścicielem firmy lub menedżer, uważają, że kradzież i rozboje często mają w środku pomocy.

Artykuł dzięki: