Młodziezowe Druzyny Pozarnicze – przyszli strazacy

Młodziezowe Druzyny Pozarnicze - przyszli strazacy Musimy dać te pojazdy tego samego szacunku i należytej staranności przy podejmowaniu decyzji, która jednostka do zakupu, jak my, gdy kupujemy większe pojazdy. Pojazdy te mogą zaszkodzić naszym personelem i naszym pacjentom jak jeśli mamy wypadek z większych jednostek. Konieczne jest, że robimy wszystko, aby zapobiec wypadkowi poprzez zakup odpowiedniego UTV dla misji.

Na zakończenie, punkt tego artykułu jest, aby można rozważyć swoje opcje Makes / UTV modeli jest bardzo uważnie przed dokonaniem ostatecznego zakupu. Chcę też powiedzieć, że nie jestem fanem stosowania ATV używany przez służby ratunkowe. Kupiłem dla mojej małej wiejskiej dział, ale szybko uznał, że jednostka nie zapewnia wystarczającej ochrony bezpieczeństwa dla moich strażaków / EMT. Najpierw trzeba podjechać na ATV jak na motocyklu zamiast wewnątrz UTV jak samochód. Po drugie, nie ma pasy bezpieczeństwa na ATV, gdzie nie ma prawie zawsze pasy bezpieczeństwa na UTV, a wreszcie ATV może być bardzo niestabilne w wielu warunkach. ATV powinny służyć ograniczone role misji w organizacji służb ratunkowych. Pamiętaj, że tańszy pod względem kosztów nie zawsze najlepiej jest, jeśli chodzi o nasze narodowe motto dla strażaków „Każdy przychodzi do domu”.