Pomoc strazy pozarnej podczas zagrozen ekologicznych

Pomoc strazy pozarnej podczas zagrozen ekologicznych

Papierosy i pożary

Papierosy stanowić zagrożenie bardziej bezpośredni niż możliwość wystąpienia raka w dół drogi. Palenie papierosów może powodować różnego rodzaju pożarów, jeżeli nie są one odpowiednio zgaszone, wszystkie wynikające z niedbalstwa. Pożary, które wynikają z ludzie przypadkowo rzucając papierosy lub nieprawidłowo usuwania z nich może być niebezpieczne, a także kosztowne. Jeśli palisz papierosy, to Twoim obowiązkiem jest upewnić się, że prawidłowo utylizować uniknąć powodując pożar, który może mieć wpływ na innych.

Wspólne Fires papierosów Powiązany

Według USA Today artykule z 2006 roku, pożary związane papierosów rosną, a państwa starają się powstrzymać problem. Ponieważ chemikalia w papierosach zachęcić płomień świecić, papierosy, które nie są odpowiednio zgaszone może spalić na chwilę po tym, jak zostały odrzucone. Podczas gdy wiele krajów obecnie wymagające bezpieczniejsze papierosy, które wykraczają poza szybciej, problem pozostaje.

Istnieje kilka typowych scenariuszy pożarów papierosów, z których niektóre zawierają:

Ogień kosza. Niektórzy ludzie będą roztargnieniem rzucać spędzony papierosa do kosza, kiedy będą gotowe, zamiast prawidłowo wąchania go w popielniczce. Kosze na śmieci wydają się być wypełnione (niespodzianka!) papieru, które mogą się zapalić szybko i nagle. Upewnij się, aby uniknąć rzucania papierosy do kosza, gdy skończysz z nimi.

Ogień łóżko. Wielu palaczy cieszyć papierosa przed pójściem do łóżka. Jest to relaksujący sposób na zakończenie dnia. Jednak wiele osób, zwłaszcza starszych, mają skłonność do zasypiania w łóżku nie zdając sobie sprawy, że mają jeszcze zapalonego papierosa w ręku. Pożary Nasze flagi na zamówienie można dostać w różnorodnych wymiarach spowodowane w ten sposób są na wzrost, z ludźmi starszymi szczególnie zagrożone. Dobra zasada do naśladowania jest po prostu unikać palenia w łóżku. Mają ostatniego papierosa na dzień stać, gaszenia go w popielniczce, a następnie dostać się do łóżka.

Pożar lasu. Man-rozpoczął pożary lasów są problemem o tej porze roku, zwłaszcza na Zachodzie, a jedną z najczęstszych przyczyn nich jest niedbale rzucił zapalony papieros. Jeśli pójdziesz kempingowych lub wędrówki po lesie, ważne jest, aby upewnić się szlifować swoje niedopałków gdy je upuścić, i upewnić się, że nie rzucają je w dowolnym miejscu z dużą ilością suchych traw i liści leżących wokół.

Jeśli jesteś ranny, ponieważ ktoś inny był nieostrożny, kiedy usuwane papierosa, odwiedź www.habush.com.

Joseph Devine

Artykuł dzięki: http://www.septica.pl