Akcje

Braniewska Ochotnicza Straż Pożarna uczestniczyła w wielu różnych akcjach, pomagając miastu stanąć na nogi po wielu pożarach, zagrożeniach i wypadkach. Nasza współpraca z Państwową Strażą Pożarną zaowocowała licznymi sukcesami i co najważniejsze, wspólnie zapobiegliśmy licznym tragediom. Jedną z większych akcji było gaszenie pożaru w historycznym kościele w Braniewie. Ochotnicy z naszej jednostki zaangażowali się również w usuwanie strat i sprzątanie. Warto wspomnieć o naszym ciągłym nagłaśnianiu i zachęcaniu do oddawania krwi. Mimo tego, że wiele osób jest w to zaangażowanych, to są pewne rzadkie grupy krwi, których nieustannie brakuje. Z tego miejsca zachęcamy wszystkich, by przychodzili i pomagali w ratowaniu życia innych, oddając swoją krew- to nic nie kosztuje i jest bezbolesne.

Wystarczy odrobina dobrej woli. Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej brały udział w gaszeniu pożaru browaru w Braniewie. Przykładamy dużą wagę do edukowania ludzi w zakresie udzielania pomocy i unikania niebezpiecznych sytuacji. Nasze działania są widoczne na co dzień, podczas przeróżnych wypadków i zdarzeń losowych. Wszelkie akcje, w które jest zaangażowana nasza jednostka przeprowadzane są z największym zaangażowaniem. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że pracujemy z własnej woli, jako ochotnicy i wszystko co robim renowacja drzwi gdyniay, bierze się z chęci niesienia pomocy mieszkańcom naszego Braniewa.

Artykuł dzięki: skup złomu toruń