Co znajdziemy w wozie strazackim

Co znajdziemy w wozie strazackim

Trzęsienie gotowość i Survival – 5 Lifesaving Porady

Ostatnie trzęsienia ziemi w Japonii, Nowej Zelandii, Chile przypominają nam w Kalifornii i innych państw zagrożonych „Big One”, że istnieje wiele decyzji, które zostaną wykonane bardzo szybko w pierwszych sekundach jakiejkolwiek katastrofy. Oto pięć wskazówek, które poprawią swoje szanse na przetrwanie.strona główna naszej witryny

1. Nie Uruchom zewnątrz- każdy swój krok zwiększyć szanse stania rannych w wyniku upadku lub pływające zanieczyszczenia. Szkło implozji w pomieszczeniu jest bardzo niebezpieczne dla tych, którzy wciąż stoi. Resztki z budynków upadających może spaść jeden i pół razy wysokość budynku. Cegły stać się śmiertelny w tym momencie. Pamiętaj, że nie może się uruchomić trzęsienie ziemi, a panika zabija.

2. Spadek, przykryć i trzymać-On- Biorąc obudowy bezpośrednio pod solidnej mebli jest jak stawianie na kask. Ochrona jest natychmiastowe. Upuszczenie na ziemię również utrzymuje się nisko nad ziemią, aby uniknąć lecącego szkła, która upadła do pomieszczenia. Nie dostać się do drzwi. Nie tylko są one niebezpieczne, ponieważ drzwi gwałtownie swinging, ale otwory drzwiowe są rzeczywiście najsłabsza część konstrukcji. Drzwi są tworzone przez usunięcie integralną część oprawy ściany.

3. Jeśli zostaniesz Trapped- Nie zaczynaj wrzask. Kiepski pomysł. Wszystko to spowoduje, krzyczy do ssania i ewentualnie dusić na pył rumowiska, która jest istotna w wyniku upadku. Będzie to również doprowadzić do szybkiego zmęczenia w czasie, gdy trzeba oszczędzać siły. Wrzask również doprowadzić do odwodnienia w szybszym tempie od utraty wilgoci w wydychanym powietrzu. Gwintowania 3 razy okresowo będzie oszczędzania energii i może być wykryty przez profesjonalnych ratowników.

4. Rescue Injured- Przed ewakuować upewnić się dbać o rannych zostawiłeś za sobą.
Artykuł dzięki: