Kiedy powstala pierwsza ochotnicza straz pozarna

Kiedy powstala pierwsza ochotnicza straz pozarna

Należy priorytetów poprzez stabilizację tylko zagrażających życiu obrażeń. Łatwo jest priorytet, kiedy zdajesz sobie sprawę, można umrzeć tylko z jednej z trzech rzeczy. Oni są; Nie oddycha, ciężkich krwawień i wstrząsy. Jeżeli poszkodowany nie oddycha, należy wykonać odgięcie głowy, broda Podnieś manewr a następnie umieścić je w pozycji bezpiecznej, na lewym boku. Ciężkie krwawienie może być kontrolowane poprzez zastosowanie Opatrunek uciskowy i zarządzać prądem, wystarczy podnieść nogi 6-12 cali.

5. Pożary i gaz Leaks- Aby uniknąć utraty domu na ogień i staje rozpoczęcia poważnego pożaru w swoim sąsiedztwie, należy natychmiast ugasić wszystkie pożary małe i sprawdzić czy nie ma wycieków gazu. Dla pożary przechowywać suchą pożaru chemicznego gaśnicę ABC w domu. Aby sprawdzić, czy gaz wycieka Pamiętaj, że tylko dlatego, że nie zapach gazu, nie znaczy, że nie ma wycieku gazu w ścianach lub na strychu. Więc zawsze sprawdzić gazomierza, aby zajrzeć do jednego z pokręteł Włączanie gazomierza. Przechowywanie gazu odcinający klucza na metr do szybkiego i bezpośredniego dostępu.

Wayne Bennett jest dwadzieścia siedem lat kapitan pożar w południowej Kalifornii. Jest także właścicielem Survival Skills Co firma specjalizująca się w szkoleniu reagowania w przypadku katastrof dla szkół i firm. Trenował ponad 35.000 osób, jak ratować życie w jego jeden dzień warsztatów „Disaster Survival Skills” od 1991. Jego firma dostarcza również zestawów realistyczne trzęsieniu ziemi i dostaw awaryjnych do przygotowania na wypadek katastrof. Jego firma oferuje także szkolenia NIMS CPR klasy pierwszej pomocy.

Jest instruktorem FEMA CERT, Instruktor American Heart Association, centrum szkoleniowe system internetowej rejestracji pacjentów Krajowa Rada Bezpieczeństwa. Jego Szkolenie obejmuje Miejska wyszukiwanie i szkoleń ratowniczych, Swift ratownictwa wodnego, ratownictwa Lód, wysoki / niski kąt liny ratunkowe, CSTI zarządzanie trzęsienie ziemi itp

Artykuł dzięki: