Najczestsze przyczyny pozarow

Najczestsze przyczyny pozarow

Nie wszystkie UTV są sobie równe

W ostatnich latach, wielki brat ATV, znanej jako UTV, widzieliśmy gwałtowny wzrost wykorzystania organizacji służb ratowniczych w całym kraju. Pożarna, policja i EMS są teraz uznając szeroką gamę zastosowań i aplikacji dla tych pojazdów UTV tym dziką gaśnicze gruntów, Emergency ewakuacji medycznej z odległych miejsc, wyszukiwania policji i ratowniczych, porządkowych, SARS miejskich interfejsu żeby wymienić tylko kilka.

Jako prezes i właściciel jednego z czołowych producentów sprzętu medycznego i przeciwpożarowych jednostek na płozach zbudowanych specjalnie dla tych wyspecjalizowanych pojazdów, dostaję połączeń codziennie od głównych księgowych i administratorów z całego kraju pytającym o przydatności jednego rodzaju Marka Model UTV nad drugą. Te, które nie zostały zakupione do UTV jeszcze to szczęście. Jest to organizacja, która została już zakupiona UTV w błędnym przekonaniu, że dana marka / model nabyli będą wystarczające dla potrzeb służb ratowniczych one prowadzą, którzy są czasami w kłopoty.

Istnieje wiele marek i modeli UTV do wyboru na rynku. Niektóre są znacznie lepiej przystosowane do ratownictwa pracy niż inne. Niektóre UTV mają żadna firma nie jest wykorzystywana przez te organizacje w ogóle dla służb ratunkowych pracy. 6×6 Polaris Ranger i 4×4, Kubota RTV 900, Kawasaki Mule 3010, John Deere Gator 6×6 i 4×4, Cub Cadet duży kraj, 6×6 Buffalo i amfibia Argo są wszystkie jednostki, które są bardzo popularne i wydaje się być najlepszym rozwiązaniem dla pogotowia usług dodatkowych. Istnieje wiele innych marek i modeli, które zasługują na ściślejszą kontrolę ubezpieczyć będą przydatne dla misji, które będą musieli spełnić.

organizacje służby ratunkowe muszą wkładać tak dużo czasu, wysiłku, myśli i należytej staranności do zakupu ich UTV tak samo, jak dla ich najbliższego pogotowia albo wóz strażacki.
Artykuł dzięki: