Straz pozarna w historii miasta

Straz pozarna w historii miasta Teleskopy patrząc daleko wstecz w czasie, mniej niż miliard lat po Wielkim Wybuchu, wykryły poszczególne galaktyki osłonięte pyłem, że ważenie na setki milionów Słońc. Supernowe wydawało się, że najbardziej prawdopodobnym źródłem kandydata przez cały ten kurz, ale nieudanych wyszukiwania teleskop w wątpliwość teorię.Kreacja i produkcja przedmiotów przeznaczonych do aranżacji pomieszczeń 

„Mieliśmy zastanawiałem się, dlaczego nie widzimy pył. To właśnie sprawia, że ??ten tak wielki kontrakt,” Dr Devin Silvia wyjaśnione w dniu 8 lutego 2014 r numerze Science News. Dr Silvia jest czapkiznadrukiem.com – czapki reklamowe astrofizyk z Michigan State University w East Lansing.

Jednak astronomowie nie mogą po prostu ogłosić, że tajemnica została rozwiązana. Fragmenty pochodzące od fali uderzeniowej wybuchu supernowej odbiły wewnątrz. Gdy fala uderzeniowa końcu osiągnie świeżo wzburzył-kurz, wiele z nich może parować. Jeśli tak się stanie, to będzie to oznaczać, że supernowe mogą nie być w stanie rzucić się i rozpraszają proch, że producenci są w ich otoczeniu.

Niemniej jednak, niektórzy astronomowie jak dr Silvia są optymistyczne, mówiąc, że większość kurzu jest w postaci solidnych, stosunkowo dużych cząsteczek.

Jednak to zajmie ponad wieku dla astronomów, aby dowiedzieć się o losie kurzu SN 1987A, dr Indebetouw wierzy. Ale dr Silvia uważa, że ??ALMA mogłaby być w stanie spojrzeć na starszych supernowych użyć do porównania.

„Naprawdę wczesne galaktyki są bardzo zakurzone i pył ten odgrywa ważną rolę w ewolucji galaktyk. Dziś wiemy, pyły mogą być tworzone na kilka sposobów, ale we wczesnym Wszechświecie większość z nich musi pochodzić z supernowych. W końcu mamy bezpośrednich dowodów na poparcie tej teorii, „dr Mikako Matsuura powiedział prasie w dniu 6 stycznia 2014 roku dr Matsuura jest z University College w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Judith E. Braffman-Miller jest pisarzem i astronom, których artykuły zostały opublikowane od 1981 roku w różnych gazetach, czasopismach i dziennikach.Mimo, że został napisany na różne tematy, ona szczególnie uwielbia pisać o astronomii, ponieważ daje jej możliwość komunikowania się z innymi wielu cudów swojej dziedzinie. Jej pierwsza książka, „Smugi, popiół i dym,” zostaną opublikowane wkrótce.

Artykuł dzięki: www.pbok.pl