Inne obowiazki strazakow oprocz gaszenia pozaru

Inne obowiazki strazakow oprocz gaszenia pozaru

Old School Gaśniczej wodą Gaśnice i Fire Zwijadła

Pić jeść, kąpać się w nim, to czyste z nim. Woda, uniwersalna ciecz, dając życie, podtrzymywania życia, a kiedy naprawdę trzeba ją: życie zachowaniu. Przed technologiczny w gaszeniu pożarów, oryginalne narzędzie do gaszenia pożarów wykorzystywane przez człowieka jest woda.detektyw trójmiasto Pomimo handlowych gaśnic wykorzystujących chemikalia jak jej głównych składników, tradycyjny ogień douser jest nadal używany w rzeczywistości zalecane do najbardziej podstawowych typów pożarów. gaśnice wodne są produkowane i sprzedawane, pakowane podobnie jak jego odpowiedniki chemicznych.

Dzięki korzyściom Pochodzi pewne niebezpieczeństwo

Ze względu na dobre właściwości wody, może również być śmiertelne w mgnieniu oka. Podobnie jak leniwe pływanie w jeziorze i nagle się straszliwe skurcze, że panika i stracić koncentracji, które w jednej chwili jesteś teraz tonie w tej samej części wód, które były po prostu ciesząc się kilka chwil temu. Niebezpieczeństwo zwleka z gaszenia pożaru, jak również. Obecnie istnieją dwa rodzaje dousers wodnych, które są przeznaczone do gaszenia pożarów różnych klas.

Pierwszy typ jest powietrze pod ciśnieniem gaśnica wody, które zasadniczo wykorzystuje prostą zasadę i waleczność ciśnienia powietrza dj na wesele radom strzelać do wody ze zbiornika do płomienia, jest zalecany do pożarów klasy A. pożarów klasy A są takie, które są napędzane przez zwykłych materiałów palnych, takich jak papier czy drewno. Jednak, jak woda przewodzi prąd dość dobrze, niebezpieczeństwo tkwi gdy ze względu na naciski ze zbiornika garść wody wygłaszane mogą Ricochet powrotem do Ciebie z zatopioną podłączone urządzenia elektrycznego. Ponadto, za pomocą tego typu dla klasy B, płomienie podsycane przez łatwopalnych cieczy, takich jak benzyna, a klasy C pożary, spowodowane przez sprzęt elektryczny, będzie to bardzo zły pomysł.
Artykuł dzięki: